Gitara.org

Wojny gitarowe 2010

Tegoroczna edycja swoją premierę będzie miała tradycyjnie na Targach Muzycznych Musicmedia w Krakowie na stoisku Wydawnictwa Muzycznego Absonic 23-25.09.2010r.

wojny gitarowe 2010

Wojny gitarowe 2010 już wkrótce w ksiegarni SklepMuzyczny24.com

14 gitarzystów, w tym zwycięzca festiwalu Solo Życia 2009, pod czujnym okiem Krzysztofa Błasia, zdradzają swoje patenty na podstawie samodzielnie skomponowanych, nagranych i rozpisanych w nutach i tabulaturze utworów. Tego nie można przegapić!. Wojny Gitarowe 2010 to nie tylko obiecujący, doskonali gitarzyści, ale także czołówka polskiej gitary Fingerstyle – Robert Kordylewski i Piotr Rectecki. Tegoroczna edycja dostępna bedzie w 2 wersjach – jako książka z 2 płytami CD, a także w formie multimedialnej – samych 2 płyt CD. W obydwu przypadkach jedna płyta jest typowym CD audio, a na drugiej znajdą się nuty w formacie Guitar Pro, podkłady do prezentowanych utworów, oraz e-book do wydruku! Szkoła dostępna bedzie już od 09.10.2010 w dobrych sklepach muzycznych, oraz w sieci sklepów Empik, Saturn, Media Markt i na www.fonografika.pl !

Zobacz Wojny gitarowe 2010

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gitara typu Stratocaster

Renowacja gitary typu stratocaster Gitara ma już swoje lata. Nie znam dokładnego wieku ale celował bym w zakres 10-20 lat....

Zamknij