Sklep muzyczny GITARY

Rozpoczynamy naszą nową serię publikacji opinii o sklepach muzycznych!  Sklep muzyczny Musicman.pl to pierwszy internetowy sprzedawca instrumentów, na temat którego opinie chcemy publikować.

W między czasie kilka informacji na temat sklepu muzycznego Musicman.pl:

Jak szybko dostanę swoje zamówienie?
W przypadku mniejszych produktów(np. struny, akcesoria) – przesyłki wychodzą od nas tego samego dnia, którego przychodzi przelew od Klienta – w przypadku wyboru płatności za pobraniem – w dniu złożenia zamówienia. Wg naszych statystyk średni czas oczekiwania na zamówione towary to 3 dni. Przesyłki większe np. niektóre instrumenty czasami nie są dostępne „od ręki” i czas oczekiwania na nie może przedłużyć się do około 5. dni roboczych.
Czy wszystkie produkty na stronie są dostępne „od ręki”?
Niestety nie. Akcesoria i wszystkie mniejsze produkty powinny być na stanie w magazynie i z reguły są wysyłane zaraz po złożeniu zamówienia. W przypadku niektórych większych sprzętów – są one zamawiane z hurtowni w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. Zgodnie informacją w poprzednim pytaniu – czas oczekiwania na taki sprzęt może wydłużyć się do 5. dni roboczych.
Jakie formy płatności są akceptowane przez sklep?
Dzięki integracji z systemem DotPay w naszym sklepie możesz zapłacić za zamówione towary szybkim przelewem on-line lub kartą kredytową Możesz także wysłać pieniądze zwykłym przelewem na podane konto bądź też wybrać formę zapłaty przy odbiorze.
Chciałbym zwrócić zamówione towary. Czy mogę?
TAK! Ustawowo każdy Klient sklepu internetowego ma prawo do zwrotu zamówionych produktów w stanie nienaruszonym w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki bez podawania powodu. W takim wypadku prosimy o wcześniejszy kontakt z nami. Nie dotyczy to jednak produktów, które zostały zamówione przez nas na specjalne życzenie Klienta – przykładem może być instrument, który musimy zamówić z zagranicy.

Czekamy na Wasze opinie!

Back to Top