Gitara.org

Gitary elektryczne DBZ na Przystanku Woodstock

W dniach 4-6 sierpnia 2011 r. na polach Kostrzyna, w trakcie Przystanku Woodstock dystrybutor marki DBZ, firma PPHU Prusakowski, zaprasza wszystkich gości festiwalu na swoje stoisko.

Firma PPHU Prusakowski oferuje możliwość ogrania najnowszych instrumentów marki DBZ (zobacz: gitary DBZ opinie), jak również pokazy i prelekcje z nimi związane. Na miejscu do obejrzenia będą modele customowe, w tym rewelacyjny DBZ Cavallo Peacemaker. Wśród atrakcji przewidziano także dwa koncerty przedpremierowe zespołów Łydki Grubasa i Black Jack – zespoły wystąpią na Przystanku jako finaliści Eliminacji.

gitary dbz

W piątkowy wieczór coś dla lubiących konkurencję: Konkurs na Najlepszą Solówkę Przystanku Woodstock 2011 r.

W czwartek i sobotę organizatorzy stoiska zapraszają wszystkich umiejących grać na „Riffowisko”, czyli wieczorne jam session.

Dla każdego, kto wyrazi zainteresowanie i dotrze do stoiska, dystrybutor przygotował wyjątkową promocję: 5% rabat na zakup gitary DBZ do zrealizowania w dowolnym sklepie muzycznym.

Szczegóły na Topguitar.pl i https://www.facebook.com/pages/DBZ-Guitars-Polska/116136981767204

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Improwizacja na gitarze

ABC Gitarowej Improwizacji na gitarze (DVD) Zobacz w księgarni muzycznej: Improwizacja na gitarze Celem szkoły jest pobudzenie, uaktywnienie potencjału oraz...

Zamknij