Gitara.org

Gitara akustyczna T.Burton J-34

J 34 to duży i głośny instrument z powiększonym pudłem rezonansowym typu Jumbo. Charakterystyczna konstrukcja sprawia, że siła dźwięku to istny ryk lwa, który fascynuje swą niesamowitą barwą i głębią. Dlatego warto poświęcić trochę uwagi temu istotnemu faktowi.

Pudło rezonansowe w całości wykonane jest z szanowanego i uznanego na całym świecie drewna mahoniowego. Mahoń zapewnia niesamowitą przyswajalność fal akustycznych, dzięki czemu dźwięk nie jest suchy i płytki, nie obija się beznamiętnie od ścian nie powodując tzw. echa.

Największą zaletą tej gitary jest niepowtarzalnie przyjemnie ciepły i przytulne zabarwienie basowych dźwięków, niczym kominek w górskiej chacie zimową porą. Doskonałe brzmienie basu nie zachwiało równowagi między wyższymi dźwiękami, które wciąż pozostają klarowne i selektywne.

Za materiał na mostek oraz podstrunice konstruktorom posłużyło drewno palisandrowe, które jest bardzo twarde i wytrzymałe, tak, aby grało się łatwo, a wygodny ergonomicznie ukształtowany gryf nie był zbyt podatny na warunki zewnętrzne. Z tego powodu, a także za sprawą znakomicie ustawionej menzury gitara doskonale trzyma strój. Mają w tym również niebagatelny udział monolityczne klucze w układzie 3+3.

Jedyne w swoim rodzaju ożyłkowanie z masy perłowej obejmuje długość całej gitary. Gitara zabezpieczona jest lakierem z dużym połyskiem potęgującym walor estetyczny gitary tak by wszystko komponowało się wspólną całość.

Gitara dostępna jest w trzech kolorach: czarny, podpalany brąz a także w kolorze naturalnego drewna. Mając zaufanie do naszych gitar udzielamy gwarancji na 24 miesiące.


KISIELEWSKI s.c
ul. Szkolna 68
62-031 Lubon
POLAND
PL7772784258
tel.++48 61 810 35 56
fax ++48 61 810 61 98
mob.++48 509 750 610
mailto:[email protected]
http://www.kisielewski.com.pl

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gitara akustyczna Ibanez AW 1050 RLG

Pierwsze egzemplarze z tej serii (Artwood) pojawiły się w 1998 roku. Omawiany model jest najlepszym, jeśli chodzi o gitary akustyczne,...

Zamknij