Gitara.org

Targi muzyczne MUSIC LAB już w październiku (Poznań)

Międzynarodowe Targi Poznańskie, lider w swojej branży, to doświadczenie zdobywane przez lata, z którego także w tym roku będzie miała szansę zaczerpnąć branża muzyczna. – Od 25 do 27 października już po raz drugi spotkamy się na Targach MUSIC LAB, które tym razem odbędą się w towarzystwie m.in. Poznań Game Arena – wydarzenia, w którym weźmie udział 50 000 zwiedzających – podkreśla Łukasz Wołonkiewicz. –Kontynuować będziemy również misję edukacyjną, organizując konferencje, panele dyskusyjne i warsztaty. Frekwencja tych ubiegłorocznych pozytywnie nas zaskoczyła, dlatego też nie zawiedziemy oczekiwań zwiedzających także w tym roku.

musiclab

Już w samą nazwę wydarzenia wpisana jest misja zespolenia szeroko pojętej muzyki z jej technicznymi aspektami, czyli sceną i oświetleniem. Priorytetem jest sprzęt, rozwiązania techniczne i technologiczne, nowości produktowe, które stanowią trzon stacjonarnych i internetowych sklepów muzycznych, ale również filharmonii, klubów, studiów nagrań, sal koncertowych itp. Cel ma szansę zostać osiągnięty przy udziale biorących w wydarzeniu grup zwiedzających, wśród których pojawią się oczywiście miłośnicy dobrej nuty. Nie zabraknie jednak profesjonalistów, a więc właścicieli i pracowników placówek handlowych, dyrektorów instytucji kultury, bardziej i mniej zawodowych muzyków oraz ich menadżerów, a także przedstawicieli mediów i wszystkich tych, którzy chcą aktywnie włączyć się w rozwój branży.

Polska branża muzyczna długo musiała czekać na prawdziwie profesjonalne targi muzyczne, w których z uwagi na biznesowy charakter warto wziąć udział. Sprawdzona formuła spotkania profesjonalistów w jednym miejscu i czasie służyć ma nie tylko rozwojowi handlu, ale przede wszystkim przyspieszyć progres branży w ogóle, sprzyjając bezpośrednio jej integracji.

Zagraj razem z nami!

http://www.targimuzyczne.pl/pl/

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Krótka lekcja jak grać reggae

Sledziuha, gitarzysta Mr Zoob , Mister z UB i Hot Water uczy jak grać rytm reggae.Read more →

Zamknij