Gitara.org

Szkoła na bas 2 (Kamil Skwara, częśc 2 Basem przez skale)

Poza rozdziałami „Jak ćwiczyć na basie” i „Wizuwalizacja” główną zawartość książki „Basem przez skale” zajmuje omówienie 41 skal muzycznych.

szkoła na bas

Szkoła na bas (CD+książka)

Bardzo istotne jest, że poza suchym przedstawieniem budowy skal dla każdej z nich zaprezentowane jest ćwiczenie z konkretną basową zagrywkę zbudowaną z dźwięków danej skali.

Szkoła na bas, Kamil Skwara część 2, Basem po skalach

Ćwiczenia na bas przedstawione są w nutach, w tabulaturze i nagrane za załączonej do książki płycie CD. Przy każdym ćwiczeniu znajdziemy też informacje o pracy lewej i prawej ręki. Z zawartym w książce materiałem powinien zapoznać się każdy basista. Książka wydania przy współpracy z firmą P-Faktor – wyłącznego importera gitar Esh.

Książka plus CD. 40 str. A4 . Już wkrótce dostępna w księgarni muzycznej SklepMuzyczny24.com

Szkoła na bas Część 2 – Basem przez skale – Zawarta w tej książce wiedza ma na celu poszerzenie wiadomości o harmonii oraz polepszenie orientacji na gryfie. Przedstawione tutaj ćwiczenia, to głównie przykłady rozwijające rytmikę. Ukazują one sposoby aranżacji linii gitary basowej w muzyce rozrywkowej. Wiedza z tej książki da ci dużą pewność siebie!

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gitara elektryczna – Nowy serwis

Wystartował nowy serwis dla gitarzystów o tematyce gitary elektrycznej. Gitara elektryczna, efekty gitarowe i wzmacniacze już dawno zdominowały tematykę naszego...

Zamknij