Gitara.org

Personalizator gitar czyli jak wybrać gitarę

Jeśli ciągle zastanawiasz się nad tym jaka gitara jest odpowiednia dla Twoich potrzeb, a większość dyskusji na forach internetowych robi Ci jeszcze większy mętlik w głowie to mamy dla Ciebie rozwiązanie – na stronie muzyczny.pl znaleźliśmy bardzo proste i szybkie rozwiązanie – personalizator gitar! Świetne, proste narzędzie nie tylko dla początkujących!

 

personalizatorgitar

 

 

Personalizator Gitar to narzędzie, które pomoże Ci w łatwy i intuicyjny sposób wybrać odpowiedni instrument. Personalizator skonstruowany został w taki sposób by zarówno początkujący, jak i zaawansowani gitarzyści znaleźli dla siebie wymarzoną gitarę. Wyboru dokonywać można na dwa sposoby.

Za pomocą opcji podstawowych – określasz jedynie preferencje muzyczne i rodzaj gitary (elektryczną, basową, akustyczną lub klasyczną) i system sam wybiera dla Ciebie instrumenty, które z pewnością spełnią twoje oczekiwania.

Drugim sposobem jest skorzystanie z opcji zaawansowanych. Na tym etapie masz większy wpływ na to jakie szukany instrument ma posiadać parametry, jakie posiada przetworniki, jaką ma długość menzury, z jakiego drewna został wykonany oraz czy wyposażony został w mostek stały czy ruchomy. Przykładowo – jeśli szukasz gitary typu Stratocaster, masz jednak konkretne wymagania co do koloru, chcesz aby podstrunnica wykonana była z klonu a pod mostkiem znajdował się przetwornik humbucker – wystarczy zaznaczyć te opcje w Personalizatorze.

Narzędzie pozwala także na wyselekcjonowanie instrumentów dla osób leworęcznych.

Zobacz personalizator gitar tutaj: http://muzyczny.pl/personalizator-gitar.pl

Jako ciekawostkę możemy polecić wizualny kreator gitar dostarczony przez firmę Fender: http://www.fender.com/en-PL/american-design/

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wygraj efekt Amptweaker Guitar lub Bass

SKLADMUZYCZNY.PL oraz AMPTWEAKER POLSKA zapraszają Cię do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest przester gitarowy AMPTWEAKER TIGHT DRIVE....

Zamknij