Krzyżowa 2012 – Nowość! Pakiet Fingerstyle

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie organizatorzy Letniego Kursu Gitary w Krzyżowej przyjmować będą zapisy na zajęcia z zakresu techniki fingerstyle. Zgłoszenia można wysyłać tylko do 7 maja.

Pakiet Fingerstyle powstał z myślą o tych, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności gry na gitarze z wykorzystaniem wyjątkowej, ale wciąż mało popularnej w Polsce techniki gry. W ramach kursu fingerstyle odbędą się zajęcia grupowe a także indywidualne konsultacje z zaproszonymi wykładowcami – Piotrem Resteckim oraz Piotrem Słapą. Uczestnicy będą mogli ponadto wziąć udział w koncertach, pokazach oraz wykładach, które będą miały miejsce w Krzyżowej.

Zarówno Piotr Restecki, jak też Piotr Słapa to muzycy należący do pionierów fingerstyle w Polsce. Oboje zaangażowani są w popularyzację tej techniki gry. Komponują, prowadzą liczne warsztaty oraz koncertują. Piotr Restecki znany jest szerszej publiczności jako finalista muzycznego show „Must be the music”. Piotr Słapa to twórca największego Polskiego portalu gitarzystów akustycznych – fingerstyle.pl. Pełni on także rolę dyrektora artystycznego szkoły Guitarschool.pl.

Oprócz kursu fingerstyle organizatorzy festiwalu przygotowali sześć pakietów zróżnicowanych pod względem ilości godzin lekcyjnych oraz stylów gry.  W ceny pakietów wliczone są pobyt w Krzyżowej z noclegami i wyżywieniem oraz możliwość uczestniczenia w wieczornych koncertach wykładowców.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są poprzez formularz znajdujący się na stronie. www.gitara.krzyzowa.pl

Back to Top