Death By Audio Total Sonic Annihilation 2

Death by Audio to marka, która powstała w 2002 roku, debiutując na rynku z najbardziej szalonym efektem gitarowym: Total Sonic Annihilation. Było to urządzenie, które zmieniało brzmienie każdego podłączonego do niego efektu za pośrednictwem impulsów zwrotnych. Przeskakując do dnia dzisiejszego – po dogłębnych zmianach i ulepszeniach – ta oryginalna koncepcja odradza się w efekcie Total Sonic Annihilation 2.

Całkowicie nowa funkcjonalność, pozwala budować dzikie i kosmiczne brzmienia, jeszcze bardziej pokręcone niż oryginał, a zarazem z większą możliwością kontroli sygnału. TSA2, tak jak swój poprzednik, działa na prostej zasadzie: Co jeśli efekty otrzymałyby swój własny sygnał? Jak zabrzmi filtr, który powielimy o nieskończoność? Albo modulator, który moduluje własne modulacje? TSA2 tworzy sterowalną pętlę zwrotną efektu. Co oznacza, że efekty będą nasycać się swoim własnym brzmieniem, napędzając wejście sygnałem z wyjścia, w kontrolowanym zakresie (w mniejszym lub większym stopniu).

Doświadcz sonicznej eksploracji: każdy z efektów bedzie teraz produktem wielu barwnych tekstur i nieskończonych możliwości. Total Sonic Annihilation 2 to kolosalne rozwinięcie wersji pierwszej efektu. Urządzenie umożliwia jednoczesną kontrolę równych części brzmienia oraz szaloną eksperymentację. Nowy TSA 2 wyposażono w aktywny boost, odwrócenie fazy, a także limiter. Dzięki temu każdy efekt, niezależnie od tego jak cichy czy głośny, lub z fazowym przesunięciem, znajdzie swoje miejsce. Zwyczajnie można też użyć kontroli efektu do podkręcenia dźwięku do granic możliwości.

Kiedy nie mamy innych efektów w łańcuchu, a aktywny boost jest włączony, TSA2 działa także jako samooscylujący blaster fuzz dla gitary/basu/synthów. Jeśli zaglębić się jeszcze bardziej, urządzenie może być używane jako niezależny oscylujacy generator tonów. Dokładnie, pełni rolę samodzielnego instrumentu. Urządzenie dosłownie wywróci do gory nogami każdy pedalboard!

Demo wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=y6t4GhxKiWo
https://www.youtube.com/watch?v=0yu8NtN8cA0

Sugerowana cena Death By Audio Total Sonic Annihilation 2 to 1227,00 PLN, wliczając VAT.
Dostępny natychmiast.

Po więcej informacji, zapraszamy na:

https://deathbyaudio.com

Back to Top