Gitara.org

NAMM Show Wszystko o targach tylko w TopGuitar

Wszystko o targach NAMM Show tylko w TopGuitar. Jeśli jesteś gitarowym maniakiem, to Anaheim Convention Center, gdzie odbywają się corocznie targi muzyczne NAMM Show, jest dla Ciebie „ground zero!”.

Tegoroczne NAMM Show 2015 to kolejna okazja do obejrzenia najnowszych instrumentów, wzmacniaczy, gitar, basów i całego osprzętu muzycznego, jaki dostępny będzie w najbliższym roku w sklepach muzycznych na świecie.

„Jako globalna platforma przemysłu produktów muzycznych, targi NAMM Show są corocznym sprawdzianem tego, co dzieje się na międzynarodowym rynku muzycznym” – powiedział w zeszłym roku Joe Lamond, prezes NAMM.
„Ukierunkowanie na biznes pokazało dużą pewność zarówno ze strony producentów, jak i kupujących. Wzmocnieni przez programy edukacyjne, networkingowe i rozrywkowe, jakimi mogą się pochwalić tylko targi NAMM Show, członkowie stowarzyszenia przejawiali odnowioną wiarę w nadchodzący rok.”

Jeśli nie możecie osobiście wybrać się na tę wspaniałą imprezę, to Magazyn dla gitarzystów TopGuitar przygotował specjalny serwis internetowy, gdzie możecie śledzić codziennie uaktualniane nowości, filmy i ciekawostki z NAMM Show. Znajdziecie go pod adresem: http://topguitar.pl/namm-show/

Oprócz niewątpliwych atrakcji związanych z gorącymi premierami sprzętu oraz nieuniknionych spotkań z gwiazdami muzyki i showbusinessu, mają tam miejsce wydarzenia zupełnie wyjątkowe, niespodziewane i frapujące.

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak wybrać kabel gitarowy?

Kilka rad jak wybierać kabel do gitary: - Nie kupuj kabla do gitary spoza zakresu długości 3-6 m! - Nie...

Zamknij