Gitara.org

Majowy magazyn TopGuitar również na tablecie i smartfonie

Czy zapytani o najbardziej niewiarygodny materiał, z którego wykonano gitarę, wymienilibyście KOŚCI? Tak, kości – znalezione na plaży, uzbierane przez ludzi, wyczyszczone, wyprawione i precyzyjnie poukładane. Kościana gitara powstała w Nowej Zelandii w manufakturze Goldbeard Guitars. Redaktorzy magazynu TopGuitar, zaintrygowani tym instrumentem, skontaktowali się z jego twórcami, by móc przybliżyć swoim czytelnikom szczegóły tego kościstego projektu!

W majowym numerze na dokładkę wywiad z muzykami, z którym niezwykle trudno umówić się na rozmowę. Co ciekawe, obaj pochodzą z tej samej części Szwecji, która ma największy odsetek samobójstw zaraz po Japonii. Jaka muzyka mogła tam powstać? Z całą pewnością niezwykła, a wręcz szalona. Jeśli na myśl przychodzi wam nazwa MESHUGGAH, to jesteście w domu!

Najnowsze wydanie magazynu TopGuitar do nabycia w wersji mobilnej na tablety i smartfony z systemem iOS (http://topguitar.pl/ios/) lub Android (http://topguitar.pl/android/), a także w wersji drukowanej: (http://topguitar.pl/sklep/). 

TopGuitar_2014_maj_Meshuggah

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hughes&Kettner GrandMeister 36 – head gitarowy

GrandMeister 36 jest w pełni analogowym wzmacniaczem z czterema niezależnymi kanałami: Clean, Crunch, Lead oraz Ultra. 36 watowy wzmacniacz mocy...

Zamknij