Gitara.org

Łatwe KOLĘDY NA GITARĘ z tabulaturą

Kolędy na gitarę, prawie 100 stron najpiękniejszych polskich kolęd z tabulaturą, solo lub w duecie.

Łatwe kolędy na gitarę (z tabulaturą) – część 1

21 kolęd na gitarę, bardziej lub mniej znanych, w łatwym opracowaniu na gitarę. Większość kolęd zawiera dodatkowe fragmenty w trudniejszym opracowaniu. Część opracowana jest w dwóch lub trzech tonacjach, co ułatwia dopasowanie ich do własnego głosu. Dzięki akordom podanym przy nutach można grać z drugą gitarą lub innym instrumentem. Załączona do utworów tabulatura sprawia, że książka może służyć nie tylko uczniom szkół muzycznych, ale i samoukom. Teksty kolęd ułożone są na ostatnich stronach tak, że po wycięciu i złożeniu można stworzyć śpiewnik. 48 str. A4, miękka oprawa.

Dostępne w SklepMuzyczny24.com: http://sklepmuzyczny24.com/product/Koledy_na_gitare_koledy-10

Łatwe kolędy na gitarę (solo lub w duecie) – część 2

Kontynuacja części pierwszej, tym razem o nieco większym stopniu trudności, przeznaczone dla gitarzystów od 2 do 6 roku nauki. Dodatkową atrakcją jest zestaw 8 duetów, w których partie I gitary, po odpowiedniej transpozycji można zastąpić innym instrumentem np. fletem czy skrzypcami. 48 str. A4.

Dostępne w SklepMuzyczny24.com: http://sklepmuzyczny24.com/product/Koledy_na_gitare_koledy-10

Śpiewnik Absolutne Hity GRATIS

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gitara DEFIL „Kosmos”

Przerabianie gitary jest w Polsce mało popularne. Ja jednak dając się ponieść mojej fantazji postanowiłem zrobić z mojego starego, słabo...

Zamknij